28 stycznia 2022

 

Bitcoin to najbardziej znana kryptowaluta i system płatności cyfrowych, który powstał 3 stycznia 2009 o godzinie 18:15:05 GMT. Został wprowadzony zaledwie kilka miesięcy po upadku globalnego sektora bankowego. Nie wiemy, gdzie i przez kogo został stworzony. Jest anonimowy, podobnie jak kupujący i sprzedający. Jako miejsce, w którym po raz pierwszy wydobyto Bitcoin, przyjmuje się Londyn. Jest to dyskusyjne, ale duża aktywizacja aspektów urodzeniowych i progresywnych podczas ważnych wydarzeń potwierdza ważność londyńskiego miasta.

Bitcoin nie korzysta z żadnych władz centralnych ani banków. Ludzie nie są zobowiązani do płacenia żadnych opłat transakcyjnych ani podawania swojej prawdziwej tożsamości. Wiele firm akceptuje tę kryptowalutę jako źródło płatności, pozwalając na zakup za jej pomocą swoich produktów, usług, a nawet domów. Wiele osób pyta o zakup tej kryptowaluty, ponieważ jest ona niewykrywalna i bezpieczna przed bankructwami. Bitcoin usuwa przeszkody w przepływie i przechowywaniu gotówki, zachowując anonimowość gotówki. Użytkownicy są ukryci, a jego początki są tajemnicze. Bitcoin był wart 0 USD w 2009 r. i nie był przedmiotem obrotu na żadnej giełdzie w 2009 r. Jego pierwsza odnotowana cena miała miejsce w 2010 r. Ktoś wydał 10 000 bitcoinów na dwie pizze 18 maja 2010 r. Teraz wartość bitcoina waha się między 13 000 a 20 000 USD.

Tak jak siódmy dom i jego władca oznaczają kupujących, Wodnik na wierzchołku siódmego domu wskazuje na inwestorów poszukujących niezależności i wolności. Nie chcą być zobligowani zasadami systemu bankowego, są cyfrowymi nabywcami nowej ery. Neptun na siódmym miejscu i blisko wierzchołka ósemki oznacza anonimowych kupców i ukryte pieniądze.

Ponieważ Wenus kojarzy się z pieniędzmi, Wenus na 0° Ryb odpowiada nowej energii, staje się w pewien sposób wyróżniająca się jako ekstremalna i wyjątkowa, łamie zasady, nie ma ograniczeń, wprowadza innowacje. Może mieć wiele upadków i zaczynać od nowa. Mars jest również widoczny na wykresie urodzeniowym Bitcoina. Mars nie ma więzi i jest silnie kojarzony z innowacyjnością, wyznaczaniem trendów i oryginalnością. Bitcoin zapoznał nas z zupełnie nową koncepcją, kryptowalutą. Jego energia jest również trudna do kontrolowania i zwiększa pragnienie kupujących do podejmowania ryzyka. W piątym domu, domu hazardu, jest to jeszcze bardziej godne uwagi. Jego połączenie z Plutonem zapewnia ukrytą moc, ogromny opór, siłę, pasję i odwagę. Połączenie tranzytu Saturn z Marsem i Plutonem w nadchodzących miesiącach może przynieść ograniczenia dotyczące ilości inwestycji.

Saturn, władca siódmego domu, przeciwstawia się Uranowi. Bitcoin pojawił się podczas cyklu Saturn-Uran. Uran kojarzy się z przebudzeniem i rewolucją. Cykl Saturn-Uran dotyczy rozbicia istniejących struktur, zwłaszcza rządowych, i ich przywrócenia. Słynie z okresów kryzysu gospodarczego. Krach na giełdzie i globalna restrukturyzacja gospodarki zwiększyły popyt, ponieważ nie korzysta on z systemu bankowego, co koreluje ze zderzeniem kolektywnych sił, które przynoszą zmiany. W tym czasie pojawiają się przełomowe innowacje. Bitcoin jest wynikiem tych nowych innowacji. Z natury staje się bardziej destrukcyjny dla porządku i establishmentu, gdy staje się bardziej przystosowany. Tak więc Bitcoin opiera się na przełomowej technologii, ponieważ może zastąpić walutę i system bankowości centralnej.

 

 

Główne aspekty planetarne, gdy zostaną podkreślone przez tranzyt, mogą sygnalizować zmianę ceny Bitcoina. Na wykresie  w powrotu Słońca (SR) Koziorożcu znajduje się stellum. Władca  roku Wenus jest również w Koziorożcu. Tranzyt Saturna w tym znaku będzie godny uwagi w 2018 roku. Tranzyt Saturna do Plutona na wykresie urodzeniowym do końca grudnia 2017 roku i Marsa do początku lutego 2018 roku może spowodować dramatyczny wzrost lub spadek. Będzie to decydowało o jego trwałości.

 

Powżej przedstawiono wykres sloariusz na rok 2018 wraz z wykresem urodzeniowym Bitcoina na zewnętrznym kole. Na wykresie sloarnym Uran jest w trygonie do Merkurego. Istnieje więc możliwość wystąpienia jakiegoś nagłego faktu. Byliśmy już świadkami nagłych wzrostów. Aspekty Merkurego-Urana sugerują również, że Bitcoin jest otwarty na nowe pomysły, które mogą przybrać formę nowych informacji lub nowych koncepcji do opracowania. Uran w maju zmieni znak na Byka, tym samym rozpocznie się nowa era roli kryptowalut w transformacji systemu finansowego. Ponieważ Bitcoin został wydany podczas opozycji Saturn/Uran, cykle Saturn/Uran muszą być śledzone. Są to trygon Saturn/Uran (2017-2018), kwadrat Saturn/Uran (2021-2022), koniunkcja Saturn/Uran (2032).

 

Tłumaczenia mojego autorstwa teksu Zeynep Özlem Yalçın z www.infinityastrologicalmagazine.com, Jan/Feb 2018.

 

Bitcoin

jakowniebie.pl 2024

Media Społecznościowe