20 stycznia 2019

Nie da się ukryć, że Księżyc wpływa na to co się dzieje na ziemi. Świadczyć o tym mogą między innymi przypływy i odpływy, kalendarz działkowca tworzony na podstawie faz Łysego czy choćby zaburzenia snu i emocji u osób wrażliwych.

 

W astrologii pozycja Księżyca w horoskopie urodzeniowym mówi wiele o wnętrzu i uczuciowości. Niektórzy nazywają to ciało niebieskie nawet duszą człowieka. Ponadto Księżyc urodzeniowy może determinować styl codzienność czy plan dnia konkretnej osoby. Jest też wybitnie istotnym elementem horoskopów partnerskich, zwłaszcza związkowych.

Nocne Słońce archetypowo oznacza matkę, a w przypadku mężczyzn również ideał żony. <3 <3 <3

 

Po przydługawym wstępie, możemy przejść do tego co lubię najbardziej czyli jak wykorzystać energię kosmosu w naszym życiu :).

 

🌕Wizualizacja - wyobraź sobie, bardzo dokładnie swoje marzenia. Poczuj dokładnie to o czym marzysz. Mocno i konkretnie. Utwórz mapę marzeń lub zapisz swoje pragnienia. Możesz też zapalić świecę w intencji ich spełnienia.

🌕Planuj - to mają być konkrety, nie pobożne życzenia. Zaplanuj dobrze, co chcesz w tym miesiącu zrobić. I oczywiście zapisz to! (UWAGA! Osoby wrażliwe, z duża iloscia znakow wodnych w horoskopie lepiej, aby powstrzymały się od podejmowania decyzji. Naturalnie, jeśli jest to możliwe.)

🌕Medytuj - bardzo możliwe, że przyjdą Ci do głowy genialne pomysły. Dlatego medytuj z notatnikiem :).

🌕Oczyszczanie - swojego ciala i przestrzeni. Zarówno wymiarze duchowym, psychicznym i fizycznym.

🌕Emanuj wdzięczność i błogosławieństwo do ludzi i wszechświata.

 

Jeśli nie masz czasu dziś się tym zająć to bez obaw! Pełnia silnie działa dzień przed i dzień po wyznaczonej dacie :).

PS. Jeśli jesteś w posiadaniu kryształów nocnych np. lapis lazuli czy kamień księżycowy, to opłucz je pod woda i położ na parapecie w celu naładowania.💫🌟✨⚡️💥

Poniżej ściąga z aktywnościami zgodnymi z cyklem Księżyca.😘

Udanej Pełni!🥰

 

Więcej artykułów znajdziesz tu : https://www.jakowniebie.pl/webpage_9 

 

 

Comiesięczny szczególny czas czyli co warto zrobić podczas pełni Księżyca 

jakowniebie.pl 2024

Media Społecznościowe