04 listopada 2018

 

W związku z moimi urodzinami i nową recenzją na facebooku, naszła mnie refleksja na temat przyszłości, a dokładniej na temat jej przepowiadania oraz wpływu jaki na nią mamy.

 

Będzie syn nie córka

Powyższe zdanie celowo jest pozbawione interpunkcji. Co w moich dyslektycznych tekstach, wcale oczywiste nie jest :).  W zależności od tego, gdzie wstawimy przecinek lub kropka tak zmieniać się będzie wróżba. Popatrzcie:

 

Będzie syn, nie córka.

Będzie syn. Nie. (jakby pomyłka) Córka.

 

Wielu myśli, że takie właśnie wróżby, które można dwojako interpretować usłyszy z ust astrologa. Dlatego też unikają z nami (astrologami) kontaktu, aby nie tracić czasu na coś takiego lub aby nie dac sie zasugerowac. Znanym powszechnie jest fakt istnienia samospełniającego się proroctwa. Ileż to można znaleźć w internecie historii  o wszelkiej maści naciągaczach przepowiadających zdrady, wypadki i choroby. Oczywiście wszystko to owy wróżko-biznesmen możne odwrócić, łącznie z klątwą do 11 pokolenia po odpowiedniej sowitej dopłacie :). Jak zapewne zauważyliście, te przykłady budzą mój uśmiech i politowanie, a przeciez ja tez produkuje prognozy dla klientów.

 

Przepowiadając przyszłość, odbierasz ją!

To zdanie usłyszałam w programie ,,Widzialne - niewidzialne”. Wstrząsnęło mną. Wybitny kabalista, tarocista i antropolog (w jednej osobie) Pan Jan Witold Suliga opowiadał o etyce wróżenia. Materiał szalenie ciekawy. Razem ze współprowadząca doszli do konkluzji, że dywinacją mogą się zajmować osoby o wysokim poziomem moralności. Z czym się zgadzam. Jednak poruszane w tym materiale przykłady przepowiadania przyszłości nijak się miały do mojej praktyki. Dlaczego? Bo w astrologii nie przewiduje się przyszłości w taki sposób. A w jaki ? A prognozy? To określenie czy czas na dane przedsięwzięcie jest korzystny.  

Czyli NIE usłyszysz ode mnie : ,,Za 3 dni i 3 noce spotkasz, za 7 lasami wysokiego bruneta z kotem i to będzie ten”. Natomiast mozesz uslyszec: ,,Od marca do lipca to świetny czas na poznanie kogoś w celach matrymonialnych”. Co nie znaczy, że w innych miesiącach jest to niemożliwe. Ale w tym czasie będzie łatwiej.  Jestem w stanie doradzić, czy to dobry czas na zmianę pracy lub czy zawalczyć o awans. Jednak nawet najlepsze ustawienia planet nie spowodują, że do Twojego domu włamie się ten Twój wymarzony partner czy pracodawca z propozycja. Ty masz wolna wole i to Ty masz działać. 

 

 

Czy trzeba się tego kurczowo trzymać ?

Nie. Sama nie posłuchałam kiedyś astrologa. On mial rację , ale dalej twierdzę, ze dobrze zrobilam… Dlaczego? Bo nie powiedziałam mu CAŁEJ prawdy i CZUŁAM, że tak powinnam  postąpić. Ale to historia na zupełnie inny wpis :) Jeśli chcecie :).

Nie można podporządkowywać każdej decyzji i każdego dnia pod kosmogram, bo astrologia ma pomagać, ale nie rządzić Twoim życiem. Celem tej Królewskiej nauki jest wzmacnianie tego co dobre i pozytywne, a minimalizowanie tego co niekorzystne i trudne. Dlatego uważam, że konsultować warto glownie te poważne wybory. A prognozy traktować jako kanwę dla planów.

 

Horoskop na tydzień, miesiąc rok…

Jeśli widzicie coś takiego to… UCIEKAJCIE. Serio, na druga strone. To tak jak z pasowaniem do znaku zodiaku. Nie możliwym jest, aby wszyscy przedstawiciele tego samego znaku odpowiadali jednemu opisowi, tak samo nie mogą ich czekać takie same przygody. Więcej tu.

Ale jednak astrolodzy w swoich ofertach mają horoskopy na rok czy na kilka lat (sama mam :) ). Hipokryzja? Nie. Gdyż są to indywidualne horoskopy. (Taka sama sytuacja jak tu ) Czyli na podstawie Twoich dokładnych danych ( godzina, miejsce, data urodzenia) rysuje Twoj osobisty kosmogram (mapę nieba w momencie Twojego urodzenia) na której podstawie interpretuje np. Twój charakter. Na ten kosmogram mogę nanieść mapę nieba obecnie i bazując na znanych mi ruchach planet ,określić jaki będzie Twój poziom energii, do czego bedziesz mial wiecej serca, a które sprawy będą wymagały więcej pracy i uwagi etc. 

A  wygląda to tak :

 

 

Aby  klient poczuł się bezpiecznie, przygotowuje zwykle kilka dat z jego przeszłości i staram się je zinterpretować. To pozwala ocenić moją trafność i sposób interpretacji.

 

 

Jak nowo narodzony

W astrologii profesjonalnej (nie mylić z gazetową) jednak istnieje również pojęcie horoskopu na rok. Nazywany jest on solariuszem i wykreslany jest na powrót Słońca na dokładnie to samo co w Twoim kosmogramie urodzeniowym. Dlatego nie co roku masz urodziny tego samego dnia :) Więcej tu. Nowe narodziny to Twoja szansa! To tak jakbyś urodził się na nowo z nowymi super mocami. Pewnie zauważyłeś, że ten ostatni miesiąc przed urodzinami, zwykle jest ciężki, masz mniej energii, łapiesz każde choróbsko. A po urodzinach jakby trochę lepiej. Dostajesz nowa paczke energii, miałeś okazję narodzić się raz jeszcze, potencjały się inaczej rozłożyły i można działać :).

 

Manipulacja w astrologii!

Nie chodzi o pracę z klientem :). A o manipulacje tym rocznym horoskopem. Gdy udasz się do astrologa odpowiednio wcześnie i zobaczy on, ze ten Twój solariusz jest słaby jak polskie kabarety, może zaproponować relokację. Astrolog może wyliczyć godzine i date Twoich powtórnych narodzin (i one na dany rok są stale). Ale mamy przecież jeszcze trzecia składowa czyli miejsce, gdzie przyjdzie na świat nowy Ty. I tu w granicach Twoich zasobów portfela i chęci można się pobawić, w przepychanie planet z jednego domu do kolejnego lub w łapanie Jowisza osiami.

Nowa Ja

Jeszcze się nie urodziłam, dopiero po południu zacznie się mój nowy solariusz :) . Nigdzie nie jechałam, ale mieszkam na emigracji (co też ma wpływ). Dziś będę analizować  , to co zrobiłam w tym roku i co planuje w następnym. Wszystko wspierać będę wyliczeniami astrologicznymi.  

 

Top secret kołcza

Zdradzę Wam coś o sobie… Zawsze realizuje moje postanowienia na nowy rok w minimum 85%. Wagi astrologii nie da się przecenić, ale stosuje też wiele technik to ułatwiających. Chcecie wiedzieć jakich?

 

A jeśli interesuje Cię część astrologiczna to serdecznie zapraszam Cię na mój kurs astrologii prognostycznej.

 

Kilka wartościowych filmów i artykułów na ten temat :

 

1. Madonna i jej solariusze 

2.

  3. 

 

 

Czy astrolog widzi przyszłość?

jakowniebie.pl 2024

Media Społecznościowe