29 czerwca 2022
Bliźnięta

 

Descendent w znakach

 

 

 

 

Na kole zodiaku Descendent znajduje się 180 stopni od Ascendentu, czyli dokładnie po przeciwnej stronie.

Ascendent (łac. ascendere = wznosić się) ·

Descendent (łac. descendere = zejście)

Descendent udziela informacji o związkach partnerskich zarówno o małżeństwie, ale także o związkach biznesowych czy przyjaźniach.

Descendent ujawnia również szczegóły dotyczące osób, które preferujesz jako partnera/ przyjaciela/ wspólników.

 

Descendent w Baranie

Twój partner powinien być osobą entuzjastyczną, dynamiczną i pełną pasji. Krótko mówiąc, osoba o silnym charakterze, która może za tobą nadążyć lub konkurować z Tobą. Lubisz, gdy druga osoba sprawia, że wibrujesz i jesteś w ruchu. Ryzyko: możesz być stale zaangażowany w konflikty oraz walki o władzę.

 

Descendent w Byku

Marzysz o stworzeniu stabilnego i ciepłego domu. Potrzebujesz harmonii, spokoju i łagodności w swoich związkach. Jednak zazdrość, zawziętość i upór to Twoje główne problemy.

 

Descendent w Bliźniętach

Szukasz partnera, który jest tak samo gadatliwy i ciekawy jak Ty. Twoja lepsza połowa powinna Cię rozśmieszyć, przeżywać z Tobą nowe rzeczy i inspirować. Możesz mieć trudności

z zaangażowaniem się, ponieważ ograniczenia związane ze wspólnym życiem mogą cię niepokoić i kojarzyć się z ciężarem.

 

Descendent w Raku

Twój partner musi być wrażliwy i być w stanie wyrazić swoje uczucia, aby przywrócić Ci równowagę. Szukasz partnera, który wyleczy niektóre z twoich ran, ale uważaj, aby nie uzależnić się od innych.

 

Descendent w Lwie

Chcesz być podziwiany i pożądany, w centrum uwagi, być liderem i zawsze z przodu sceny. Twój partner powinien również przyciągać Cię swoją klasą i charyzmą oraz uspokajać Cię swoją siłą i miłością.

 

Descendent w Pannie

Lubisz troszczyć się o innych i świadczyć im usługi. Twój partner może na Tobie polegać. On lub ona musi Cię rozśmieszyć, zainspirować intelektualnie. Ponieważ jesteś wymagający, pragmatyczny oraz krytyczny uważaj, aby nie zrazić innych.

 

Descendent w Wadze

W relacjach z innymi poszukujesz harmonii, równowagi i stabilności. Miłość jest dla ciebie ważna, ale potrzebujesz kogoś, kto jest tak samo niezależny, jak Ty i daje Ci wystarczająco dużo wolności w życiu.

 

Descendent w Skorpionie

Potrzebujesz silnych emocji i pasji. Dlatego szukasz intensywnej, otwartej i bliskiej relacji. Ryzykowne może być wchodzenie w toksyczne i niezrównoważone relacje.

 

Descendent w Strzelcu

Dzielenie się i interakcja z innymi sprawia, że jesteś szczęśliwy. Chcesz, aby druga osoba pomogła Ci zintegrować się społecznie, pokazała Ci nowe sposoby i rzeczy, a tym samym wzbogaciła Twoje życie. Jednak potrzebujesz też trochę czasu, aby się uspokoić i znaleźć równowagę.

Ryzyko: czujesz się ograniczony i uwięziony w związku.

 

Descendent w Koziorożcu

Szukasz poważnego, odpowiedzialnego partnera, który zapewni Ci bezpieczeństwo emocjonalne. Nawet jeśli potrzebujesz bliskości przyjaciół i krewnych, doceniasz także chwile samotności. Twoja słabość: w związkach możesz mieć tendencję do zamykania się w sobie lub bycia zbyt surowym i wymagającym wobec partnera.

 

Descendent w Wodniku

Komunikacja jest bardzo ważna w Twoim związku. Potrzebujesz partnera, który również będzie Twoim najlepszym przyjacielem. Czasami możesz być bardzo egocentryczny, ale wiesz też, jak słuchać, kiedy jest to właściwe. Tendencje do niekonwencjonalnych związków.

 

Descendent w Rybach

Ze swoim partnerem potrzebujesz bliskości, fuzji i całkowitego współudziału. Potrzebujesz silnego emocjonalnego połączenia z drugim człowiekiem. Ryzyko polega na tym, że możesz stać się emocjonalnie zależnym i zacząć żyć tylko dla drugiego, zapominając o własnych pragnieniach i całkowicie poświęcając się.

 

Descendent dotyczy takich pytań i obszarów jak:

• Jakie cechy sprawiają, że ludzie Cię interesują?

• Co jest dla Ciebie ważne w przyjaźni?

•Czego potrzebujesz od innych, aby być szczęśliwym?

• Jakie zachowanie może cię szczególnie zranić?

• Jakie zachowanie pociąga Cię w innych?

• Co jest dla Ciebie szczególnie ważne w partnerstwie?

• Czego oczekujesz od swojego partnera?

 

💫 W jakim znaku zodiaku jest Twój descendent?

 

         

Descendent w znakach

jakowniebie.pl 2024

Media Społecznościowe