25 marca 2019

 

 

Czasem dostaję wiadomości od osób, które bardzo chciałyby mieć postawiony horoskop, ale się boją… Po analizie rozmów z takimi osobami, wypisałam kilka możliwych przyczyn takiego lęku.

 

  • Wyrocznia

Wiele osób boi się strasznej przepowiedni, zobaczenia choroby lub śmierci. Wynika to zapewne z niezrozumienia, tego czym jest nowoczesna astrologia. Obecnie astrolog przypomina bardziej coacha lub psychoterapeute, niż jasnowidza, wieszcza czy odurzona psychodelikami kapłankę (to się zdarza jedynie, gdy jestem niewyspana lub głodna) . Astrolog między innymi wskazuje Ci drogę rozwoju, pomaga odkryć potencjał i zaplanować działanie w czasie. Decyzje należą do Ciebie i Twojej wolnej woli, ale odpowiedzialność też leży po Twojej stronie.

 

  • Intencja

Niektórzy naprawde nie wiedzą dlaczego my, dywinatorzy (wróżbici) decydujemy się na takie zajęcie. W większości chcemy pomagać. Moim osobistym celem jest, aby mój klient był:

  • Usatysfakcjonowany usługą (Co niekoniecznie oznacza, że usłyszy tylko o czekających go pieniądzach czy miłości)

  • Zmotywowany do działania

  • Skłoniony do refleksji

  • Gotowy do pracy nad sobą

                  A moimi długofalowym celem jest, aby każdy mój klient był :

          

                   Zdrowy, zrealizowany, szczęśliwy i bogaty.

Poniewaz to świadczy tez  mnie. Warto pamiętać, że chce dla Ciebie jak najlepiej.  

 

  • Strach przed byciem sobą i swoją mocą

Zaczynając moja działalność jako astrologa, nawet nie przypuszczałam,  że tak wiele osób obawia się być po prostu sobą. W ciągu życia nakładane są na  nas przekonania, ponad to sami staramy się dostosować do otoczenia, całkowicie zapominając o tym co sprawia nam radość i  poruszenie serca. Punktem kulminacyjnym w którym zrozumiałam, że to zjawisko to epidemia, była sesja z przecudowna istota, w której wybitnie dominował żywioł ziemi, w astrologii związanym z materią i pieniędzmi. Gdy owa dusza to usłyszała, wybuchła histerycznym wręcz płaczem. Ponieważ całe życie słyszała, że jest  materialistka. Co głównie wytykała jej głównie wiecznie bezrobotna mamusia i pitrusiopanowy, uduchowiony ex-artysta, bez grosza przy duszy. Gdy zrozumiała jakie ma talenty i dlaczego działo się tak, a nie inaczej, rozkwitła. Teraz świadomie i z ogromną przyjemnością zarabia. Czasem nawet doradza mi w sprawach biznesu.  

W związku z tym, że problem jest ogromny tworzę właśnie tajny projekt. Jeśli rozbudziłam Twoja ciekawość zapraszam tu.    

 

  • To  już wiemy

Astrolog nie powie Ci nic czego nie czujesz lub nie wiesz. Nagminnie słyszę : ,,Zawsze tak czułam, ale  nie wiedziałam czy dam radę” lub ,,Nosze to pragnienie w sercu od dzieciństwa” . Wówczas, gdy powyżej cytowane osoby zostaną utwierdzone przez astrologa, że to ich części lub ogromny talent, wówczas dzieją się CUDA, a ja chodzę dumna jak paw i zamawiam 2 kawy, jedna dla mnie, a druga dla mojego rozdętego ego.

Często ten strach pojawia się w  wypadku w którym JUŻ CZUJEMY, że coś jest  nie tak. Rzadko się zdarza, że u kochającej się szczerze pary, astrolog widzi widmo rozstania. Osoby odczuwające taki lę k, zwykle wiedzą  co się stanie i nie chcą tego zaakceptować. Dlatego panicznie boją się to usłyszeć.

 

  • Strata hajsu

Czasem ktoś nie wie czym jest właściwie profesjonalna astrologia, dlatego nie chce tracić pieniędzy na ogólny opis, który można przeczytać w internecie lub (o zgrozo!!!) w gazecie. Jeśli się tego obawiasz to zapraszam tu i tu .

 

  • Kościół

Nie wiedzieć czemu wiele osób wiąże astrologie z oddawaniem czci szatanowi. Uspokajam, regul astrologii może nauczyć się każdy bez  obawy o zapach siarki czy jakieś rogate bydle w pokoju. Co ciekawe 12 znaków, 12 apostołów. Ale to jeszcze nic. Każdemu apostołowi charakterem odpowiada jeden znak. Artykuł o tym  się pisze. A póki co zapraszam do galerii 62 zdjęć symboli astrologicznych wkomponowanych w architekturę kościołów i synagog. Link tu.

Muszę dodać tu  złośliwy smaczek. Miałam dawno temu klientkę, która długo wahała się nad horoskopem, ze względów religijnych właśnie. Gdy już się zdecydowała to  okazało się, że planuje rozbić czyjeś małżeństwo. A astrologa potrzebuje do manipulacji innymi. Wówczas to ja odmówiłam współpracy. Ot taka historia, strachu przed demonem i podwójnej moralności.

A Ty masz podobne obawy ? Boisz się czegoś w astrologii  ?

 

 

Dlaczego niektórzy boją się astrologa ?

jakowniebie.pl 2024

Media Społecznościowe