01 grudnia 2018

Człowiek nie znający swojego horoskopu jest jak kapitan statku, który wyrzuca za burtę mapy i woła: „Boże, prowadź!”

Leszek Szuman​ (jeden z ​najwybitniejszych  i polskich astrologów)

 

Ten wpis został zainspirowany vlogiem, który mnie bardzo poruszył. W filmie nagranym przez Pa na to, dowiedziałam się jaką metaforą ludzkiego życia może być gra komputerowa. Gdy losowo wybierzesz kategorię  postaci, nie wiesz jakie są Twoje mocne i słabe strony, nie wiesz też co jest Twoja najsilniejsza bronią. A co za tym idzie nie masz pojęcia, gdzie się udać, aby zrealizować swój potencjał. Czy powinieneś walczyć w małych pomieszczeniach, a może na otwartej przestrzeni ? Im szybciej się zorientujesz, tym większe są Twoje szanse na przeżycie i na wygraną. Czy to nie jest dokładna metafora życia? Im szybciej poznasz swoje atuty tym większe szanse na wygraną i sukces. Warto w tym miejscu wspomnieć, że można robić horoskopy noworodkom,  jako pomoc w wychowaniu i narzędzie szybkiego rozpoznania talentów.

 

 

Wiele osób rozwijających się twierdzi, że nie należy chodzić do wróżek, astrologów i innych cudaków, gdyż wszystkie odpowiedzi ma się w sobie. RACJA! Bo układ planet w kosmogramie to mapa Twojej duszy. Odpowiedzi znajduje w Tobie. Można je znaleźć  samemu i bez kosmogramu. Tylko jaki procent społeczeństwa ma takie połączenie ze sobą, aby odpowiedzieć na wszystkie swoje pytania ? A do tego dochodzi jeszcze spora grupa osób , która słyszy swój wewnętrzny głos, jednak nieustannie zagłusza go “logicznymi” argumentami mającymi ukrywać strach .

 

Po przydługim wstępie zapraszam do poznania 12 powodów, aby poznać swój horoskop. Kolejność losowa.

 

1. Poznasz swoje mocne i słabe strony. Chyba że jesteś zakochanym w sobie osobnikiem to wówczas poznasz swoje zalety i plusy :). Będziesz wiedział nad czym powinieneś pracować w swoim charakterze, a co stanowi Twoja najsilniejsza broń.  

 

 

2. Dowiesz się czym jest dla Ciebie szczęście i gdzie je osiągniesz. W jakim kierunku powinna przebiegać droga Twojego rozwoju.

 

 

3. Poznasz swoją Animę lub swojego Animusa. Pomoże Ci  to uzmysłowić jakiego partnera życiowego potrzebujesz.  

 

 

4. Zrobisz furorę (a mi i moim kolegom po fachu reklamę) mówiąc na imprezie, że radzisz się astrologa. Jak jakiś król czy polityk albo gwiazda :). Nawet nie wiesz jak wielu wielkich radziło się astrologów…. A ponadto będziesz rozumieć wszystkie moje astromemy :)

 

 

5. Poznasz swój potencjał. Dowiesz się co potrafisz, choć nigdy się tego nie uczyłeś.  

 

 

6. Poinformowany zostaniesz, w którym wypadku warto ciężko pracować, bo przyniesie to współmierne efekty, a kiedy odpuścić. Czasem trudności pojawiające się na naszej drodze to ryk wszechświata, który chce nam zamknąć drogę, gdyż ta nie jest dla nas.
To potrafisz zweryfikować sam, ale jak w wielu innych kwestiach ma się potrzebę to od kogoś usłyszeć.

 

 

7. Posiądziesz wiedzę o tym, które lata będą sprzyjać planowanym przedsięwzięciem, a które będą wymagać pracy nad konkretnymi dziedzinami życia.  

 

8. Horoskop to nie wyrok, a informacje na Twój temat, które możesz wykorzystać albo o nich zapomnieć. A przede wszystkim łatwo je zweryfikować, poprzez zastanowienie się nad sobą.  Póki oddychasz możesz jeszcze wiele rzeczy zmienić. A kierunek zmian wskaże Ci horoskop.

 

 

9. Dowiesz się z kim będziesz tworzył udane partnerstwa biznesowe i towarzyskie.  

 

10. Dostaniesz (przynajmniej u mnie) listę postaci literackich na których z dystansu możesz spojrzeć na swój charakter oraz opisy archetypów mieszkających w Tobie. Każdy człowiek, jest bowiem mieszanką wszystkich znaków zodiaku, ale w różnym stężeniu. Wyjaśniłam to tu.

 

11. Otrzymasz dodatkowe źródło informacji, przy dokonywaniu ważnych decyzji. Astrolog nigdy nie powinien decydować za Ciebie, bo to przecież  Twoje życie. Może natomiast doradzić czy to dobry czas na kredyt, czy wybrać te studia itp.

 

 

12. Horoskop może pomóc zrozumieć dlaczego pewne rzeczy się wydarzyły i jak to wykorzystać do zbudowania swojej
wewnętrznej siły.

 

 

Oto moje powody dla których już od prawie 15 lat studiuję mój horoskop. A Wy znacie już swoje?

Gdy dobrze znasz siebie i realizujesz się to horoskop nie będzie dla Ciebie niezbędny, choć może być miła ciekawostka i potwierdzeniem wielu podejrzeń. Może być też dobrym prezentem dla osoby mającej wszystko. Jednak jeśli masz problemy z tym jak pokierować swoim życiem, to ta metoda poznania siebie, jest w sam raz dla Ciebie. Pamiętaj: Kierunek jest ważniejszy od prędkości!

 

 

Zapraszam CięKli do zakładki OPINIE, gdzie możesz się zapoznać z opiniami i wrażeniami moich klientów, które również odpowiadają na pytanie zadane w tytule artykułu. 

 

Chcesz, aby Twój horoskop zinterpretował specjalista? 

Kliknij tu. 
 

Inne moje artykuły znajdziesz tu.
 

 

 

Pięknego dnia!  

 

 

 

Dlaczego warto znać swój horoskop? 

jakowniebie.pl 2024

Media Społecznościowe