Media Społecznościowe

jakowniebie.pl 2021

Faza Barana

Urodzonych w Baranie♈ charakteryzuje bezpośredniość i prostolinijność, co może również czynić je niecierpliwymi😤 w sytuacjach, w których nie ma szybkiego rozwiązania.⁣Ważnym motorem ich istnienia jest zdobywanie nowego terytorium🌏: wykonywanie pionierskiej pracy👨‍🔬👨‍💻, inicjowanie czegoś, a następnie ponowne zwrócenie się do nowych działań.

 

Mogą nagle stracić zainteresowanie po ukończeniu początkowego etapu projektu.🥱 ⁣

Barany♈ potrzebują celu 🎯, aby użyć swojej ognistej🔥 energii⚡. Jeśli tego nie zrobią od razu i nie zadziałają, zaryzykują, ich potężne impulsy szybko znowu wygasną. Barany nie są znane z wytrwałości ani dążenia do celu przez dłuższy czas. Ich agresja jest niezbędną siłą napędową, ale czasami może przerodzić się w ślepą furię.⁣⁣⁣

 

Optymizm😊😃 i entuzjazm to cechy, które Baran♈ dzieli z innymi ognistymi znakami Lwa♌ i Strzelca♐. Jednak Baran ♈ symbolizuje początkową iskrę, Lew ♌ - długotrwałe ciepło żarzącego się żaru, a Strzelec ♐ - migoczące płomienie ognia.

 

⁣⁣Temat związków jest wspólny zarówno dla Barana♈, jak i dla jego przeciwnego znaku - Wagi♎ - jednak dla pierwszego z nich najważniejsze jest poczucie własnej wartości, podczas gdy dla drugiego najważniejszy jest sam związek.

⁣⁣Z dwóch znaków, które tworzą dla niego kwadrat 🟥, Baran może nauczyć się głębi duchowej (Rak♋) 🧘‍♀️ oraz cierpliwości i wytrwałości 🤓(Koziorożec♑).⁣⁣⁣
 

💫 Masz jakieś planety w Baranie?

     

 

 

21 marca 2022