Media Społecznościowe

jakowniebie.pl 2021

Faza Koziorożca

 

Zaczynamy fazę Koziorożca♑ (Słońce ☀️ weszło do tego znaku)!⁣⁣⁣⁣⁣⁣Wiele głównych cech Koziorożca♑ jako znaku zodiaku jest również korygowanych, gdy wznosi się.
W rzeczywistości, ludzie wznoszący się na Koziorożcu♑ zwykle są bardzo zorganizowani📔🗓️, metodyczni i zdyscyplinowani💪. Nie mają żadnego problemu podejmować się zadań i obowiązków, ponieważ są świadomi swoich umiejętności organizacyjnych i wytrwałości. Główną cechą ich osobowości jest właśnie determinacja i poświęcenie w pracy. 
⁣⁣⁣⁣Kto w swoim horoskopie posiada ascendent Koziorożca, jest realistyczny, obdarzony wielkim praktycznym i pragmatycznym zmysłem, woli materializować się zamiast fantazjować i podkreśla to wszystko nie tylko w miejscu pracy🔨, ale także w życiu prywatnym.⁣⁣⁣⁣  Przedstawiciele X fazy muszą uważać, aby nie zacisnąć zbyt mocno wokół siebie oraz swoich bliskich pierścieni Saturna🪐, odbierając wszystkim radość życia i jak najtaniej prowadząc obdarty z czułości 🏠.
Nierozwinięty Koziorożec♑ nakładający na siebie zbyt duże ograniczenia, pamięta każde usłyszane słowo i każdą wydaną złotówkę🪙, stroni od kontaktów towarzyskich, gdyż wymagają nakładów finansowych💰. Wśród znajomych uchodzi za ociężałego, pozbawionego luzu, przyziemnego pesymistę, nie dającego się rozbawić nawet najlepszym żartem. ⁣⁣
A Czy Ty masz jakieś planety🪐 w Koziorożcu♑? ⁣⁣⁣⁣

 

    

02 lutego 2022