27 czerwca 2022
FAZA PANNY

 

Waga♎ to siódmy znak zodiaku. ♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓. Dla Wagi ♎ jako znaku powietrza🌬️ intelekt 🧠 ma ogromne znaczenie. Służy on głównie do uzyskiwania informacji w celu uzyskania wyważonego osądu. Oczywiście ta umiejętność może również stać się obciążeniem, jeśli nie możesz już podjąć decyzji z powodu ciągłego ważenia braku wszystkich potrzebnych informacji. Ponadto osoba z archetypem Wagi jest harmonijna.🧘‍♀️Decydowanie się na jedną rzecz lub osobę może jednocześnie oznaczać bycie przeciwko innej rzeczy lub innej osobie. Jest to głęboko sprzeczne😒 z dyplomacją, gotowością do kompromisu i taktownością Wagi ♎. W skrajnych przypadkach może to prowadzić do chęci zadowolenia wszystkich. Osoba spod znaku zodiaku Waga uważa, że ​​najważniejsze jest, aby nikogo nie skrzywdzić.😻Potrzeba harmonii🧘 obejmuje również zewnętrze u osób z akcentem Wagi. Mają wielki zmysł estetyczny pod każdym względem🖼️ . Piękno formy powinno wyrażać treść, ale może też stać się celem samym w sobie. Sztuka 🎨 odgrywa również ważną rolę dla osób urodzonych z planetami Wadze♎.

 

Interpretacja symbolu: Droga do odpowiedzialnych, zrównoważonych spotkań i relacji zaczyna się powyżej linii horyzontu.

Żywioł: powietrze

Jakość: kardynalna

Polaryzacja: Yang/męska

Rządząca planeta: wenus

Sezon: równonoc jesienna, pełne, kolorowe piękno drzew, wędrówki ptaków

Archetyp: kochanek, artysta, dyplomata

Kultura: Święto Dziękczynienia, festiwale wina, królowa wina, wesołe miasteczka

Astromedycyna: odcinek lędźwiowy, nerki, pęcherz moczowy, skóra.

 

Ważnym tematem w życiu ludzi Wagi są relacje z innymi ludźmi. Kontakty towarzyskie są niezbędne dla ich dobrego samopoczucia. W pojedynkę czują się niekompletni. Termin „lepsza połowa” odnosi się do nich w sposób szczególny. Znak zodiaku Waga nadaje harmonię, dyplomację i urok znajdującym się w nim osiom i planetom.

 

 

Planety i światła w Wodniku

Słońce w Wadze

Ugodowość, niepewność, labilność, równowaga, ustępliwość, przyjazne stosunki, dobra współpraca i partnerstwo, samolubność.

Księżyc w Wadze

Predylekcja, niezdecydowanie, uległość, powściągliwość, koloryzowanie, kultura osobista, prestiż, lęk.

Merkury w Wadze

Szybkie przyswajanie wiedzy, brak temperamentu, niezdecydowanie, dezintegracja myśli, różnokierunkowość, elokwencja, umiejętność dostosowania się, towarzyskość, alogiczność, uległość.

Wenus w Wadze

Kontaktowość, bezstronność, miłe usposobienie, fluktuacja, elokwencja, brak zdecydowania, samolubność, spolegliwość, megalomania

Mars w Wadze

Rozwaga, potrzeba bycia docenionym, chęć współpracy, brak zdecydowania, poczucie sprawiedliwości, niska samoocena, kompromisowość, brak zaangażowania.

Jowisz w Wadze

Potrzeba współpracy, działanie według struktur i zasad, poczucie sprawiedliwości, skłonność do podejmowania decyzji za innych, zainteresowanie kulturą, wychowaniem, religią, światopoglądem, potrzeba aprobaty, egocentryzm, przesadyzm.

Saturn w Wadze

Rozwiązywanie konfliktów w sposób dyplomatyczny i subtelny, unikanie otwartej konfrontacji, dobra organizacja

i dyscyplina, umiejętność dostosowania się, poczucie obowiązku, niechęć do przemęczania się, brania na siebie zbyt wielu obowiązków.

Uran w Wadze

Niezależność, nowatorskie podejście do związków partnerskich, definitywność, skupianie się na znalezieniu idealnego partnera, nietypowe zachowania w towarzystwie.

Neptun w Wadze

Emocjonalność w życiu towarzyskim, łatwość popadania w zauroczenie i uczucie miłości od pierwszego wejrzenia, dobra intuicja, uczuciowość.

Pluton w Wadze

Realizacja osobistych celów dzięki koneksjom, wykorzystywanie poufnych informacji do osobistych celów, manipulatorstwo

Ascendent w Wadze

Zrównoważony, wrażliwy, ciepły, grzeczny, dyplomatyczny, twórczy, dający się przystosować, piękny/przystojny, niewierny, niezdecydowany, zmienny, wygodny, nieostrożny, lawiranctwo

 

Przeciwieństwem Wagi jest Baran. Podczas gdy Baran chce coś udowodnić, Waga szuka równowagi z wyzwaniem, przed którym staje. Zainteresowania duchowe i intelektualne dzieli z pozostałymi dwoma znakami powietrznymi: Bliźniętami i Wodnikiem. Bliźnięta używają zainteresowań duchowych i intelektualnych do uzyskania wyczerpujących informacji, natomiast waga zajmuje się formułowaniem możliwie najbardziej obiektywnego osądu poprzez zdobywanie wiedzy. Wodnik wykorzystuje wiedzę, aby służyć ludzkości lub społeczności, do której czują, że należą. Z dwóch znaków do niej postawionych w kwadraturze, waga może nauczyć się empatii (Rak) i niezależności (Koziorożec).

 

Faza Wagi

jakowniebie.pl 2024

Media Społecznościowe