Media Społecznościowe

jakowniebie.pl 2021

Faza Wodnika

Tolerancja i otwarty umysł to cechy charakterystyczne Wodnika♒.
Na ogół osobnicy👤 spod tego znaku pozbawieni są jakichkolwiek uprzedzeń✖️.⁣⁣Planetarnym🪐 władcą Wodnika♒ jest Uran. Planeta wielkich wynalazców🧐 i anarchistów.
Żywioł: powietrze💨, yin (neutralny). Wodnik♒ jest znakiem stałym.⁣⁣Ten znak odnajdziemy w 11. domu🏠 horoskopu, który nie tylko pokazuje relacje z przyjaciółmi i ludźmi, którzy mają w stosunku do nas dobre intencje lub od których możemy się czegoś nauczyć, ale także przedstawia nam, jak sami zachowujemy się w roli dobroczyńcy czy nauczyciela👩‍🏫👨‍🏫. Dom🏡 XI dostarcza również informacji o naszych relacjach ze społeczeństwem🤝, w którym żyjemy, o świadomości duchowej🧘‍♀️ i kosmicznej🚀.⁣⁣Wodnika♒ cechujemy jako sangwinika.

⁣⁣Zaletami Wodnika są intuicja, spontaniczność, relatywizacja ego poprzez kosmiczną świadomość, duchowy socjalizm, rozwój.⁣⁣ Odpowiedniki somatyczne: łydki, połączenia z szyszynką, zaburzenia rytmu i skurcze w ciele, skłonność do schizofrenii.⁣⁣Ekwiwalenty krajowe: Szwecja, Dania, USA (współregencja) ⁣Miasta: Hamburg, Sydney, Hongkong ⁣⁣💫

A Czy Ty masz jakieś planety🪐 w Wodniku♒?

 

     

 

10 marca 2022