29 czerwca 2022
Bliźnięta

 

 

 

Wiedza o własnym IC jest niezwykle ważna (choć często jest pomijana), ponieważ znajdziesz w nim swoje największe lęki i bolączki - wiedzę, która może być niezwykle pomocna w dalszym rozwoju Twojej osobowości.

 

Imum Coeli pokazuje również, jak się zachowujesz, gdy nie jesteś obserwowany i jesteś całkowicie sobą Pokazuje również gdzie, jak i z kim czujesz się dobrze i co musisz odpuścić, aby być szczęśliwym 

 

Na wykresie IC znajduje się przy wierzchołku czwartego domu. IV dom symbolizuje rodzinę, pochodzenia i prywatność oraz dostarcza informacji o psychice i świecie emocjonalnym danej osoby. Ujawnia również korzenie emocjonalne, rodzinne i duchowe.
Imum Coeli oznacza wszystko, co intymne, prywatne i wewnętrzne, wszystko, czego nie pokazujesz nikomu lub tylko kilku osobom. Jest nierozerwalnie związany z Medium Coeli. To pokazuje, jak prezentujesz się światu zewnętrznemu.

 

Imum coeli w Baranie

Osoby urodzone z Imum Coeli w Baranie szukają władzy również w rodzinie i chcą być jej głową. Zbuntowany

i niecierpliwy w stosunku do członków rodziny, dominujący, permanentny duch optymizmu, niespokojny, majsterkowicz, rodzina zawsze jest przez Ciebie broniona przed światem zewnętrznym.

 

 

Imum coeli w Byku

Podczas gdy w codziennym życiu zawodowym często stykasz się z intrygami i walkami o władzę, w życiu prywatnym potrzebujesz spokoju i bezpieczeństwa. Lubisz wracać do domu, gotować i jeść z bliskimi, a potem po prostu odpoczywać i czytać lub oglądać telewizję. Każdy, kto jest ciągle aktywny zawodowo, potrzebuje stabilizacji w życiu prywatnym. Najbardziej odpowiada Ci, gdy wszystko pozostaje tak, jak jest. Masz opiekuńcze i konserwatywne podejście do rodziny i domu, niechęć do relokacji, silną potrzebę bezpieczeństwa emocjonalnego, jesteś też lojalny.

 

 

Imum coeli w Bliźniętach

Kochasz niezależność i naprawdę lubisz przebywać wśród ludzi. Czujesz się tak samo komfortowo w dużym gronie, jak w dużej rodzinie. Potrzebujesz jednak okazji do ciągłego odkrywania siebie na nowo. Nie jesteś kimś, kto kupuje dom i mieszka w jednym miejscu przez całe życie. Zmiana jest dla Ciebie ważna, najlepiej, gdy Twoi bliscy przeprowadzają się z Tobą. Szybko się asymilujesz. Mieszkanie pełne książek i czasopism. Prowadzisz otwarty dom, w którym goście są zawsze mile widziani.

 

 

Imum coeli w Raku

Jesteś twardy i asertywny w pracy. Prywatnie jednak żyjesz swoją potrzebującą harmonii i przywiązaną do siebie stroną. Nawet jeśli Twoi koledzy nigdy by tego nie podejrzewali: jesteś prawdziwym romantykiem, bardzo opiekuńczym, ale także niespokojnym i bezbronnym. Długo trwa budowanie prawdziwej bliskości, ale potem jest ona bardzo intensywna i lojalna, silne więzi rodzinne, niezwykle wrażliwe wnętrze, potrzeba wsparcia, domator.

 

 

Imum coeli w Lwie

Jeśli Twój Imum Coeli jest w Lwie, oznacza to, że lubisz być tym, który decyduje w życiu prywatnym. Inni muszą

Ci się podporządkować. Lubisz być podziwianyi uwielbiany. Ale jesteś tak samo szczęśliwy, gdy możesz okazać miłość i troskę swoim najbliższym ludziom. Chcesz być gwiazdą rodziny, posiadać przestronny, elegancki dom. Masz temperament, szczere uczucia. Kreatywność najlepiej rozwijasz się we własnych czterech ścianach.

 

 

Imum coeli w Pannie

Zawodowo sterujesz światem pracy bez odpowiedniego planu, ale prywatnie potrzebujesz jasnych struktur i dużo porządku. To daje Ci poczucie bezpieczeństwa. Lubisz żyć funkcjonalnie i minimalistycznie, wszystko jest super czyste i każdy przedmiot ma swoje miejsce. Tak jak jesteś elastyczny zawodowo, to zawsze musisz mieć kontrolę nad swoim życiem prywatnym. Nienawidzisz wizyt niespodzianek. Czyste i schludne otoczenie przynosi Ci wewnętrzny spokój, częściowo trzeźwe i pragmatyczne obchodzenie się z uczuciami, może być z Ciebie doskonała gospodyni.

 

 

Imum coeli w Wadze

Kłótnie są dla Ciebie straszne, prywatnie chcesz przede wszystkim spokoju i harmonii. Wcale nie jest Ci też trudno jasno to komunikować. W środowisku zawodowym według Ciebie zawsze trzeba być twardym i wojowniczym. Jednak zostawiasz ten ciężar przed drzwiami swojego ładnie urządzonego domu i zabierasz go ze sobą, dopiero gdy wracasz do biura. Potrzebujesz spokojnego, harmonijnego domu, gustownie urządzonego, artystycznego wyrazu uczuć. Jesteś szczęśliwy, gdy jesteś z ukochaną osobą.

 

 

Imum coeli w Skorpionie

IC w Skorpionie wskazuje ludzi, którzy mierzą się ze swoimi lękami i chętnie się z nimi konfrontują. Emocjonalna głębia nie jest ci obca. Emocjonalnie bardzo łatwo cię zranić. Nosisz ten smutek ze sobą przez długi czas, choć prawie nigdy tego nie okazujesz. Dom to ostoja, w której wyrażane są najgłębsze namiętności i znajduje się Twoja niezbędna dla poczucia bezpieczeństwa prywatność. Chcesz nadawać ton rodzinie, pragniesz też ogromnej głębi duchowej, prywatności i prawdziwych, głębokich uczuć.

 

 

Imum coeli w Strzelcu

Częste zmiany nie są dla Ciebie problemem, kochasz je i dzięki nim możesz zaspokoić swoje pragnienie wolności - przynajmniej na chwilę i odkrywać siebie na nowo. Podróżowanie i odkrywanie obcych miejsc jest mocno zakorzenione w Twoim gwiezdnym DNA. Uwielbiasz filozofować o Bogu i świecie, wymyślać twórcze historię, dawać swojemu umysłowi dużo wolności. Cosmopolitan, rodzina kochająca podróże, życie domowe może być religijne, potrzebujesz przestronnego mieszkania, możesz mieszkać daleko od miejsca urodzenia.

 

 

Imum coeli w Koziorożcu

Jesteś bardzo empatyczny i zatroskany. Dbasz o wszystko, masz otwarte ucho na wszystkich, a Twoi koledzy wiedzą, że można na Tobie polegać. Prywatnie jesteś źródłem siły i oparcia dla innych, którzy w Twojej obecności mogą naładować baterie. Jednak należy również przestrzegać zasad, co jest dla Ciebie co najmniej tak samo ważne, jak lojalność i konsekwencja. Bardzo poważnie traktujesz obowiązki rodzinne, trudno Ci okazywać uczucia. Lubisz tradycyjne, proste wyposażenie domu. Dążysz do wewnętrznej stabilności.

 

 

Imum coeli w Wodniku

Vanuatu, Wyspa Wielkanocna, a raczej Tasmania- na całym świecie czujesz się jak w domu i uwielbiasz odkrywać nowe rzeczy. Kochasz wolność i zawsze wpadasz na nowe pomysły. Naprawdę rozwijasz się w kontaktach z innymi i przekonujesz kreatywnym nastawieniem, za które wielu Cię podziwia. Jednak trochę boisz się mocnych zobowiązań, niechętnie rezygnujesz z wolności. Poszukujesz oryginalnego stylu życia, kładziesz nacisk na niezależność w sferze rodzinnej, nowoczesne meble, wewnętrzny niepokój, lubisz trzymać dystans.

 

 

Imum coeli w Rybach

Ryby potrzebują bezpiecznej przestrzeni, w której mogą swobodnie pływać. Dlatego przykładasz dużą wagę do własnych czterech ścian. Twoje mieszkanie lub dom to bezpieczna przestrzeń, w której możesz urzeczywistnić swoją kreatywność i wyobraźnię. Musisz perfekcyjnie funkcjonować zawodowo. Prywatnie: pranie może czasem leżeć długo, a szafa może wyglądać jak kosz gotowy na grzebanie. Kochasz swój mały prywatny bałagan. Silna empatia, poświęcenie się dla rodziny, łatwe zamartwianie się, wahania nastroju, poszukiwanie niezawodnego bezpieczeństwa, duchowość.

Imum Coeli w znakach

jakowniebie.pl 2024

Media Społecznościowe