15 marca 2022

Cześć, mam na imię Katarzyna

Jestem Astrologiem z doświadczeniem w rekrutacji i doradztwie zawodowym zafascynowaną rozwojem osobistym i realizowaniem swojego potencjału.

Astrologia jest genialnym narzędziem, które pomoże Ci robić w życiu to, co jest zgodne z Tobą, co Cię rozświetli, przyniesie Ci satysfakcję i spełnienie. Poznanie swojego horoskopu urodzeniowego pozwala zaakceptować siebie i dokonywać odpowiednich wyborów w zgodzie ze sobą, również tych zawodowych, dlatego obranie właściwej ścieżki kariery, ma pozytywny wpływ na poprawę Twojego życia oraz sytuacji finansowej. Dzięki astrologii:

 • poznasz swój temperament, jak wpływa na Twoje życie i jak go równoważyć,
 • zidentyfikujesz swoje talenty, mocne strony i obszary, w których zrealizujesz je w pełni,
 • zgłębisz swoje potrzeby emocjonalne, fizyczne i poczucie bezpieczeństwa,
 • dowiesz się, co Cię motywuje i napędza do działania,
 • odkryjesz swój potencjał zawodowy,
 • odnajdziesz swoją misję życiową,
 • zrozumiesz trudności, które możesz napotkać realizując się życiowo i zawodowo oraz jak sprostać wyzwaniom stojącym na Twojej drodze do spełnienia

 

To najbardziej kompleksowy sposób poznania siebie, szczególnie w momencie wprowadzania zmian w życiu i karierze zawodowej oraz poszukiwania swojej drogi lub definiowania jej na nowo.

Mam dla Ciebie propozycję 3 różnych interpretacji Twojego horoskopu urodzeniowego, abyś mogła wybrać tę, która jest najbliższa Twemu sercu i aktualnym potrzebom duszy:

 

 

HOROSKOP URODZENIOWY i WYBÓR ZAWODU

Inwestycja: 666 zł

Wykonam analizę Twojego kosmogramu pod kątem predyspozycji zawodowych. Horoskop urodzeniowy wskaże najważniejsze talenty i umiejętności, które umożliwią Ci zdobycie konkretnego zawodu i wybór kierunku rozwoju kariery. Dowiesz się, co przychodzi Ci z łatwością, jakie dziedziny wiedzy same wchodzą Ci do głowy, co najbardziej Cię motywuje, czego potrzebujesz w pracy codziennej, jakie aktywności są dla Ciebie najbardziej satysfakcjonujące, poznasz swój potencjał zawodowy, biznesowy i liderski, jak również Twój stosunek do pieniędzy, dzięki czemu będziesz mógł/a pracować i zarabiać z lekkością w poczuciu sensu i spełnienia.

 

 

HOROSKOP OGÓLNY

Inwestycja: 666 zł

Analizując Twój horoskop urodzeniowy, spojrzymy na Twoje życie z szerszej perspektywy nie tylko zawodowej. Jeśli czujesz, że potrzebujesz uporządkować inne obszary swojego życia: rodzinę, związek, relacje z innymi, zdrowie, to ogólna analiza kosmogramu jest dla Ciebie. Nie dla każdego kariera jest priorytetem, jednak jest integralną częścią życia każdego z nas, dlatego porozmawiamy również o niej, jednak mniej szczegółowo. Przyjrzymy się także Twojej energii, mocnym stronom, potrzebom emocjonalnym i fizycznym, potencjale oraz wyzwaniom w kontekście całego Twojego życia, abyś mógł/a wprowadzić do niego nową jakość.

 

 

 

HOROSKOP URODZENIOWY a ZAWÓD i KARIERA VIP

Inwestycja: 888 zł

Otrzymasz ode mnie kompleksową interpretację horoskopu urodzeniowego z jednoczesną analizą badań osobowości i predyspozycji wykorzystywanych przez doradców zawodowych. Wśród nich są: typy osobowości Hipokratesa, MBTI, talenty Gallupa, Archetypy Finansowe i Marki, inteligencje wielorakie (dostaniesz ode mnie dostęp do wymienionych badań lub poproszę Cię o przesłanie swoich raportów, jeśli już je kiedyś wykonałaś). Interpretacja zawiera wszystko to co w opcji: „Horoskop urodzeniowy i wybór zawodu” plus wyniki wymienionych wyżej badań psychometrycznych. Poznasz swój potencjał zawodowo-biznesowy z astrologicznej i psychologicznej perspektywy.

 

Szczegóły interpretacji Horoskopów urodzeniowych:

 

 • przed analizą wypełniasz krótką ankietę, abym zrozumiała Twoje największe wyzwanie na ten moment i jak mogę Ci pomóc',
 • podajesz mi swoją datę, godzinę oraz miejsce urodzenia,
 • otrzymujesz videoanalizę Twojego horoskopu,
 • omawiamy Twój horoskop na ok. 1-godzinnym spotkaniu on-line na Skype/Zoom, na którym możesz bezpośrednio zadawać mi pytania,
 • otrzymujesz wskazówki pomagające poprawić jakość Twojego życia,
 • po spotkaniu przesyłam nagranie rozmowy.

 

Twój horoskop urodzeniowy jest indywidualną mapą, instrukcją Twojego życia, która pokazuje Ci właściwą drogę. Jeśli jesteś gotowa na poznanie Siebie i realizowanie swojego potencjału – zapraszam do kontaktu: hakerka.kariery@gmail.com

 

 

KONSULTACJA ASTROLOGICZNO-ROZWOJOWA

Inwestycja: 333 zł

Kiedy już wybierzesz swoją drogę i postanowisz nią kroczyć, to najtrudniejsze jest wytrwanie w tej decyzji i działanie pomimo pojawiających się przeciwności i wątpliwości. Nawet jeśli decydujesz się na realizowanie swojego potencjału zawodowego zgodnie z horoskopem urodzeniowym, to nie zawsze wszystko pójdzie gładko. Często pojawiają się w głowie pytania:

 • Czy to na pewno dobry kierunek?

 • Czy to była dobra decyzja?
 • Dlaczego nie jest łatwo, skoro działam w zgodzie z sobą?
 • A może wrócić na stare tory? Do tego co znam?

 

Jeśli zadajesz sobie podobne pytania, zapraszam Cię na konsultację astrologiczno-rozwojową, na której omówimy wybrany przez Ciebie temat dotyczący Twojego życia zawodowego. Sprawdzimy, co aktualnie dzieje się na niebie i jak dany układ planet wpływa na Ciebie, w jakich obszarach możesz napotkać trudności, a gdzie warto skupić swoją energię, aby osiągnąć najlepszy efekt i jak najlepiej wykorzystać przychylność gwiazd.

 

Szczegóły konsultacji:

 • umawiamy się na 1-godzinne spotkanie na Skype/Zoom, na którym możesz bezpośrednio zadawać mi pytania,
 • przed spotkaniem wypełniasz krótką ankietę, abym zrozumiała Twoje największe wyzwanie na ten moment i jak mogę Ci pomóc,
 • podajesz mi swoją datę, godzinę oraz miejsce urodzenia,
 • otrzymujesz praktyczne wskazówki dotyczące aktualnych wydarzeń w Twoim życiu i pomagające poprawić jego jakość,
 • po spotkaniu przesyłam nagranie Twojej prognozy do pobrania.

Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie – zapraszam serdecznie do kontaktu: hakerka.kariery@gmail.com

 

 

Strona internetowa: www.hakerkakariery.pl

Media społecznościowe: instagram.com/hakerka.kariery

Katarzyna Gniewosz

jakowniebie.pl 2024

Media Społecznościowe