25 września 2018
Bliźnięta

 

,,Astrolog to osoba, która na podstawie dogłębnej analizy aktualnego układu ciał niebieskich względem siebie, wyjaśnia i interpretuje zachodzące na Ziemi zjawiska i zdarzenia. W praktyce oznacza to, że astrolog zajmuje się opracowywaniem horoskopów, dla osób prywatnych, a nawet instytucji czy państw. “

Trochę teorii ze strony pracuj.pl, mamy za sobą. A teraz zajmiemy się tym, kim powinien być, a kim nie jest astrolog.   

 

 

Astrolog powinien być doradcą.  

Powinien z Twojego horoskopu wyczytać: wady i zalety charakteru. Może dostrzec pasję i wytyczyć kierunek, w którym powinieneś się rozwijać. Dobrze by potrafi Cię zmotywować do działania. Najlepiej, gdy wytknie Ci wszystkie przywary, abyś wiedział nad czym pracować. Może podać Ci lata stagnacji, intensywnego rozwoju czy dużych zmian. Jednak jeśli Ty nie będziesz działać, to nawet najlepsze aspekty nie spowodują, że znajdziesz pracę nie robiąc nic.  

 

 

Astrolog nie jest magiem/satanista/czarownica itp.

Choć może być :). Nie widzi on w kosmogramie nic, czego Ty nie widzisz. On po prostu, potrafi czytać symbole zapisane na wykresie. Nie ma tu miejsca na wizje czy słyszenie głosów. Chyba, że coś mnie ominęło lub po prostu Szatan, nie chce mi podpowiadać w trakcie interpretacji. Na maturze też nie chciał, rogacz jeden :). #autopociskzawszesmieszny

 

 

Astrolog nie jest wszechwiedzący!

Minuta ciszy dla mojego ego. Do zinterpretowania horoskopu osobistego potrzebne są 3 elementy:

Wykres (inaczej radix, kosmogram) - zbiór informacji, mapa Twojej duszy (szumniej)

Astrolog - czytnik informacji (czasem w ładnym czasem, w brzydkim pokrowcu)

Klient - dostawca informacji o środowisku życia kosmogramu (bardzo ważny czynnik, gdyż inaczej będzie wyglądać interpretacja horoskopu dla matki 5 dzieci, inaczej dla corpobiurwy, a inaczej dla bobasa).

Dlatego astrolog zadaje pytania, bo chce osadzić wzór człowieka, w jego środowisku naturalnym. Jeśli zapyta, na przykład : ,,czym się Pan/Pani zajmuje ?”, nie oznacza to zaraz, że jest marny. Nauczony doświadczeniem astro-doradca wie, że mimo, iż na wykresie przed nim narysowany jest wybitny artysta, człowiek o niebywałej wrażliwości i uczuciowości. To wcale nie znaczy, że ten malarz czy muzyk miał kiedykolwiek się okazje narodzić. Gdyż naprzeciw astrologa siedzi okropnie nieszczęśliwy urzednik, ktory nigdy nawet nie pomyślał by rozwinąć swój talent. Bowiem  rodzice ciągle powtarzali, że musi się wykształcić, znaleźć państwa pracę i założyć rodzinę. I siedzi taki nieborak zawiedziony życiem, po wykonaniu rodzicielskiego planu. I teraz radź astrologu, jak ból duszy uleczyć!

 

Astrolog nie jest od  pocieszania i głaskania!

Jeśli nigdy w życiu nie zawalczyłeś o siebie, o nic się nie starałeś, tylko byłeś ciepłą kluchą, która turla się razem z tłumem, to nie licz na to, ze astrolog da Ci cudowna recepte na

szczęście. Jeśli czułeś, że serce rwie się do pracy ze zwierztami, do natury, na Akademie Rolnicza, ale mamusia wstydziła by sie magistra w gumofilcach, więc wybrałeś bankowość i finanse. To nie licz, ze astrolog znajdzie magiczny sposób, abyś pokochał cyferki, tabelki i zarabiał miliony z excela. Czasem taka rozmowa ma Tobą wstrząsnąć! Wytrącić grunt spod nóg! Abyś w końcu zrozumiał, że Ty najlepiej wiesz co da Ci szczęście i pieniądze. A jeśli już zapomniałeś to astrolog przypomni Ci Twoje dziecięce marzenia, pozbawione wpływów osób trzecich.  

 

Astrolog nie jest wyrocznia!

Nie ma prawa Cię straszyć, ani do niczego zmuszać. Może czasem boleśnie wytykać błędy i zaprzepaszczone okazje. Ale nie ma prawa decydować o Twojej przyszłości. Może doradzić, naświetlić obie strony medalu,ale nic więcej. NIGDY nie ma tylko jednego rozwiązania.

 

Astrolog jest człowiekiem!

Ma prawo być wrednym bucem, ma prawo być małomówny lub wścibski. Ty masz wybrać takiego, którego wady Ci nie przeszkadzają, a aparycja nie gwałci oczu. Ważne są przekazywane przez niego informacje i sposób ich przekazywania, ważne aby Ci odpowiadał. Astrolog jest człowiekiem, zatem musi też coś jeść, w co się ubrać, co przepuścić na nowe książki o astrologii. Chyba, ze korzystasz z usług bretarianina, bigającego na golasa po lesie, wówczas możecie się rozliczać wyłącznie energetycznie. Jednak, gdy masz do czynienia z usługodawcą, wykonującym swoje usługi za określoną cenę, zobowiązany jesteś uiścić  wcześniej podaną kwotę. A jeśli byłeś szczególnie zadowolony to wyślij swojemu doradcy miłego maila.

 

 

Jeśli masz ochotę podziel się swoim doświadczeniem z astrologami w komentarzach pod spodem. Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii.

 

PS. Na instagramie i na facebooku , znajdziesz moje teksty, astrologiczne ciekawostki oraz  astromemy o życiu astrologa w dzisiejszym świecie.  Linki znajdziesz w stopce :).

A tu inne moje teksty o astrologii.

 

 

 

Kim jest astrolog ?
 

jakowniebie.pl 2024

Media Społecznościowe