Kim jest astrolog ?
 

 

Ustalmy coś!  W astrologię nie trzeba wierzyć, ba nawet astrologowi nie trzeba wierzyć. Co więcej, wcale nie trzeba, go słuchać. Nie ma tu żadnych magicznych mocy, fatum czy mlodych dziewic tkających nic losu. Jeśli uznasz, że astrolog do którego się udałem opowiada farmazony, wygłasza puste frazesy czyli pociska pierdoły, to zmień go na innego. A nieudanemu wróżbicie poleć jakieś inne zajęcie.  

 

Astrolog powinien być doradcą.  

Powinien z Twojego horoskopu wyczytać: wady i zalety charakteru. Może dostrzec pasję i wytyczyć kierunek, w którym powinieneś się rozwijać. Dobrze by potrafi Cię zmotywować do działania. Najlepiej, gdy wytknie Ci wszystkie przywary, abys wiedzial nad czym pracować. Może podać Ci lata stagnacji, intensywnego rozwoju czy dużych zmian. Jednak jeśli Ty nie będziesz działać to nawet najlepsze aspekty nie spowodują, że znajdziesz pracę nie robiąc nic.  

 

 

Astrolog nie jest magiem/satanista/czarownica itp.

Choc moze byc :). Nie widzi on w kosmogramie nic, czego Ty nie widzisz. On po prostu potrafi czytać symbole zapisane na wykresie. Nie ma tu miejsca na wizje czy słyszenie głosów. Chyba, ze cos mnie ominelo lub po prostu Szatan nie chce mi podpowiadać w trakcie interpretacji. Na maturze tez nie chcial, rogacz jeden :). #autopociskzawszesmieszny

 

 

Astrolog nie jest wszechwiedzący!

Minuta ciszy dla mojego ego. Do zinterpretowania horoskopu osobistego potrzebne są 3 elementy:

Wykres (inaczej radix, kosmogram) - zbiór informacji, mapa Twojej duszy (szumniej)

Astrolog - czytnik informacji (czasem w ładnym czasem, w brzydkim pokrowcu)

Klient - dostawca informacji o środowisku życia kosmogramu (bardzo ważny czynnik, gdyż inaczej będzie wyglądać interpretacja horoskopu dla matki 5 dzieci, inaczej dla corpobiurwy, a inaczej dla bobasa).

Dlatego astrolog zadaje pytania, bo chce osadzić wzór człowieka, w jego środowisku naturalnym. Jeśli zapyta na przykład : ,,czym się Pan/Pani zajmuje ?”, nie oznacza to zaraz, że jest marny. Nauczony doświadczeniem astro-doradca wie, że mimo, iż na wykresie przed nim narysowany jest wybitny artysta, człowiek o niebywałej wrażliwości i uczuciowości. To wcale nie znaczy, że ten malarz czy muzyk miał kiedykolwiek się okazje narodzić. Gdyż naprzeciw astrologa siedzi okropnie nieszczęśliwy urzednik, ktory nigdy nawet nie pomyślał by rozwinąć swój talent. Bowiem  rodzice ciągle powtarzali, że musi się wykształcić, znaleźć państwa pracę i założyć rodzinę. I siedzi taki nieborak zawiedziony życiem, po wykonaniu rodzicielskiego planu. I teraz radź astrologu, jak ból duszy uleczyć!

 

Astrolog nie jest od  pocieszania i głaskania!

Jeśli nigdy w życiu nie zawalczyłeś o siebie, o nic się nie starałeś, tylko byłeś ciepla klucha, która turla się razem z tłumem, to nie licz na to, ze astrolog da Ci cudowna recepte na

szczęście. Jeśli czułeś, że serce rwie się do pracy ze zwierztami, do natury, na Akademie Rolnicza, ale mamusia wstydzila by sie magistra w gumofilcach, więc wybrałeś bankowość i finanse. To nie licz, ze astrolog znajdzie magiczny sposob, abys pokochal cyferki, tabelki i zarabial miliony z excela. Czasem taka rozmowa ma Tobą wstrząsnąć! Wytrącić grunt spod nóg! Abyś w koncu zrozumial, ze Ty najlepiej wiesz co da Ci szczęście i pieniądze. A jesli juz zapomniales to astrolog przypomni Ci Twoje dziecięce marzenia, pozbawione wpływów osób trzecich.  

 

Astrolog nie jest wyrocznia!

Nie ma prawa Cie straszyc, ani do niczego zmuszać. Może czasem boleśnie wytykać błędy i zaprzepaszczone okazje. Ale nie ma prawa decydować o Twojej przyszłości. Moze doradzic, naświetlić obie strony medalu,ale nic więcej. NIGDY nie ma tylko jednego rozwiązania.

 

Astrolog jest człowiekiem!

Ma prawo być wrednym bucem, ma prawo być małomówny lub wścibski. Ty masz wybrać takiego, którego wady Ci nie przeszkadzają, a aparycja nie gwałci oczu. Ważne są przekazywane przez niego informacje i sposób ich przekazywania, ważne aby Ci odpowiadał. Astrolog jest człowiekiem, zatem musi też coś jeść, w co się ubrać, co przepuścić na nowe książki o astrologii. Chyba, ze kozystasz z uslug bretarianina, bigajacego na golasa po lesie, wówczas mozecie sie rozliczac wyłącznie energetycznie. Jednak, gdy masz do czynienia z usługodawcą, wykonującym swoje usługi za określoną cenę, zobowiązany jestes uiscic wczesniej podana kwote. A jeśli byłem szczególnie zadowolony to wysli swojemu doradcy miłego maila.

 

 

Jeśli masz ochotę podziel się swoim doświadczeniem z astrologami w komentarzach pod spodem. Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii.

 

PS. Na instagramie i na facebooku @jakowniebie, znajdziesz astromemy o życiu astrologa w dzisiejszym świecie. Linki znadziesz w stopce :). 

 

25 września 2018

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave