Media Społecznościowe

jakowniebie.pl 2021


Ksenia Głowinkowska

Perspektywa — słowo klucz przy poznawaniu Siebie. Bez złapania odpowiedniej perspektywy ciężko czasem dostrzec coś ważnego, coś istotnego, czasem nawet fundamentalnego. Taką perspektywę spojrzenia na siebie i swoje życie daje kosmogram urodzeniowy. A dokładniej — jego analiza.
 
Jestem Astrologiem i taką analizę mogę dla Ciebie przygotować. Dowiesz się, jakie są Twoje potencjały, co przychodzi Ci łatwo i lekko, a nad czym musisz więcej pracować. Odkryjemy razem Twoje mocne strony, a ja podpowiem Ci, jak je wykorzystać w życiu. Spojrzymy na Twoje życie z szerokiej perspektywy — tak, żeby najlepiej użyć Twoich zasobów.
 

Interpretacja kosmogramu to przede wszystkim mapa, dzięki której łatwiej będzie Ci poruszać się po życiu. To wskazówki i podpowiedzi przygotowane specjalnie dla Ciebie. Jeśli jesteś otwarta/y na pracę ze Sobą, chcesz coś zmienić w swoim życiu, szukasz odpowiedzi i jesteś ciekawa/y Siebie — serdecznie zapraszam!

 

Dostaniesz ode mnie pisemną interpretację Twojego własnego kosmogramu urodzeniowego, z opisem Ciebie i Twojego potencjału, wyszczególnieniem Twoich silnych i słabych stron, potencjału do wykorzystania oraz wskazówkami, jak to wszystko ogarnąć. Chcę Ci pokazać jak najlepiej ukierunkować Twoją energię, żeby życie było łatwiejsze i bardziej satysfakcjonujące. Skupiam się przede wszystkim na Twoich potencjałach i tym, czym możesz się podzielić z innymi. Na podstawie położenia Twojego Księżyca przerobimy również Twoje emocje. Zastanowimy się wspólnie nad twoimi potrzebami, tym co Cię rozpala, a co blokuje. Czym kierujesz się w życiu, intuicją czy logiką?


Czego potrzebujesz, by czuć się bezpiecznie? Dodatkowo dostaniesz ode mnie poradnik Księżycowy-czyli kompendium wiedzy o tym, jak pracować z Księżycem oraz jego cyklem.
 
Gdy zapoznasz się z opisem swojego kosmogramu, zaproszę Cię na godzinne spotkanie online, aby poznać Cię osobiście, odpowiedzieć na Twoje pytania i wątpliwości oraz opowiedzieć bardziej szczegółowo o interesujących Cię zagadnieniach.
 
Jeśli czujesz, że to jest coś dla Ciebie serdecznie, zapraszam do kontaktu!
 
Cena: 599 zł

 

Co zawiera cena?

- Pisemna analiza kosmogramu urodzeniowego – m.in. opis Ciebie, twoich cech i potrzeb, emocji,

mocnych i słabszych stron.

- Odpowiedzi na pytania zadane przed analizą.

- Godzinne spotkanie online ze mną, w ciągu dwóch tygodni od otrzymania analizy - na którym odpowiem na Twoje pytania czy rozwieję wątpliwości, opowiem o nadchodzących tranzytach, a na podstawie Solariusza, podpowiem na czym warto skupić uwagę w najbliższych miesiącach 

- Dostaniesz również ode mnie trochę materiałów i wskazówek do pracy ze Sobą oraz praktyczny

poradnik pracy z cyklem Księżyca.

 

Jeśli masz pytania czy wątpliwości przed samą analizą - również możemy się spotkać online i to obgadać.
 
Zapraszam Ksenia Głowinkowska
 
kontakt: kglowinkowska@gmail.com
instagram: @perkseniaadastra

16 marca 2022