16 marca 2022

Perspektywa — słowo klucz przy poznawaniu Siebie. Bez złapania odpowiedniej perspektywy ciężko czasem dostrzec coś ważnego, coś istotnego, czasem nawet fundamentalnego.

Taką perspektywę spojrzenia na siebie i swoje życie daje kosmogram urodzeniowy. A dokładniej — jego analiza.

Jestem Astrologiem i taką analizę mogę dla Ciebie przygotować.

Dowiesz się, jakie są Twoje potencjały, co przychodzi Ci łatwo i lekko, a nad czym musisz więcej pracować.Odkryjemy razem Twoje mocne strony, a ja podpowiem Ci, jak je wykorzystać w życiu.Spojrzymy na Twoje życie z szerokiej perspektywy — tak, żeby najlepiej użyć Twoich zasobów.

Interpretacja kosmogramu to przede wszystkim mapa, dzięki której łatwiej będzie Ci poruszać się po życiu. To wskazówki i podpowiedzi przygotowane specjalnie dla Ciebie. Jeśli jesteś otwarta/y na pracę ze Sobą, chcesz coś zmienić w swoim życiu, szukasz odpowiedzi i jesteś ciekawa/y Siebie — serdecznie zapraszam!

Dostaniesz ode mnie pisemną interpretację Twojego własnego kosmogramu urodzeniowego, z opisem Ciebie i Twojego potencjału, wyszczególnieniem Twoich silnych i słabych stron, potencjału do wykorzystania oraz wskazówkami, jak to wszystko ogarnąć. Chcę Ci pokazać jak najlepiej ukierunkować Twoją energię, żeby życie było łatwiejsze i bardziej satysfakcjonujące.

Skupiam się przede wszystkim na Twoich potencjałach i tym, czym możesz się podzielić z innymi. Na podstawie położenia Twojego Księżyca przerobimy również Twoje emocje. Zastanowimy się wspólnie nad twoimi potrzebami, tym co Cię rozpala, a co blokuje. Czym kierujesz się w życiu, intuicją czy logiką?

Czego potrzebujesz, by czuć się bezpiecznie? Dodatkowo dostaniesz ode mnie poradnik Księżycowy – czyli kompendium wiedzy o tym, jak pracować z Księżycem oraz jego cyklem.

Gdy zapoznasz się z opisem swojego kosmogramu, zaproszę Cię na godzinne spotkanie online, aby poznać Cię osobiście, odpowiedzieć na Twoje pytania i wątpliwości oraz opowiedzieć bardziej szczegółowo o interesujących Cię zagadnieniach.

Jeśli czujesz, że to jest coś dla Ciebie serdecznie zapraszam do kontaktu!

 

Inwestycja: Astroanaliza 799 zł – teraz w promocji 699 zł

Co zawiera cena?

– Pisemna analiza kosmogramu urodzeniowego – m.in. opis Ciebie, twoich cech i potrzeb, emocji,

mocnych i słabszych stron.

– Odpowiedzi na pytania zadane przed analizą.

– Godzinne spotkanie online ze mną, w ciągu dwóch tygodni od otrzymania analizy – na którym odpowiem na Twoje pytania, czy rozwieję wątpliwości, opowiem o nadchodzących tranzytach, a na podstawie Solariusza, podpowiem na czym warto skupić uwagę w najbliższych miesiącach

– Dostaniesz również ode mnie trochę materiałów i wskazówek do pracy ze Sobą oraz praktyczny

poradnik pracy z cyklem Księżyca.

 

W ofercie również:

• Astroliza mini, czyli analiza horoskopu urodzeniowego w wersji uproszczonej > 399 zł 

• Solariusz, czyli osobista prognoza Astrologiczna od urodzin do urodzin > 299 zł / promocja 289zł 

• Astro Korki, czyli jak wykorzystać wiedzę Astrologiczną w praktyce > 79 zł / promocja 69 zł 

• Dodatkowo: Kompatybilność i Astrokartografia – odezwij się po szczegóły, cena zależy od pary czynników.

Możliwość płacenia w ratach.

Link do mojego sklepu: 

https://perkseniaadastra.pl/sklep/

 

Zapraszam Ksenia Głowinkowska

kontakt: 

kglowinkowska@gmail.com

Instagram:  per_ksenia_ad_astra 


Ksenia Głowinkowska

jakowniebie.pl 2024

Media Społecznościowe