Media Społecznościowe

jakowniebie.pl 2021

Magdalena Gil

Od zawsze fascynowała mnie praca z ludźmi. Pragnęłam uświadamiać im swoją wyjątkowość, której w sobie nie widzieli oraz wspierać ich w jej odkrywaniu i realizowaniu w świecie. Dość szybko zorientowałam się, że szczęśliwe i bogate społeczeństwo, zależy od poczucia szczęścia, samorealizacji i spełnienia każdego człowieka.
Satysfakcjonujące życie opiera się na świadomości i akceptacji wszystkiego co w nas żywe. Świadomość to kontakt ze swoim umysłem, emocjami, ciałem i duchowością, czyli światem energii w którym jesteśmy zanurzeni. Po drugie wiąże się z działaniem w świecie w zgodzie ze swoim unikatowym kodem geniuszu.

Gdy rozpoczęłam pracę coachingowo – mentoringową zaczęłam zastanawiać się gdzie leży korzeń naszej indywidualności. Czy istnieje jakiś uniwersalny wzór pozwalający określić dlaczego jesteśmy tacy jacy jesteśmy? Dlaczego różnimy się talentami, zainteresowaniami pragnieniami, potrzebami, typem emocjonalności, sposobem pracy i zarabiania, w końcu dlaczego podobają nam się określone typy ludzi i jak tworzymy relacje.

Odpowiedzi na te pytania przyniosła mi astrologia. Okazało się, że w konfiguracji planet na tle znaków zodiaku w momencie urodzenia, zakodowany jest wzór osobowości każdego z nas. Z tego tajemniczego dla większości kosmogramu można odczytać nasze mocne i słabe strony, potrzeby, pragnienia, to za czym tęsknimy i to co nas ogranicza.

Pracuję w nurcie astrologii humanistycznej, która jest metodą rozwojową. To oznacza, że człowiek ma wolną wolę w jaki sposób wykorzystać swój potencjał, a wyzwania i trudności przemienić w skarby.Dla mnie Astrologia jest narzędziem uzdrawiania i rozwoju poprzez świadomość, dlatego swoją praktykę nazwałam Astroterapią. Z mojego doświadczenia wynika, że to właśnie uświadomienie sobie i uznanie własnych talentów, wzorców psychologicznych i emocjonalnych oraz blokad. Ale uzdrawianie jest tylko jednym elementów Astroterapii. Bo gdy wyleczymy rany, potrzebujemy ruszyć do przodu, rozwijać się i doświadczyć spełnienia.

Pracuję poprzez spotkania 1:1 W moim doświadczeniu rozmowa jest najsilniejszą dźwignią w transformacji. Podczas indywidualnych spotkań, pomiędzy mną, a klientem nawiązuje się wyjątkowa nić energetyczna. Oprócz astrologicznej wiedzy, którą przekazuję, otrzymuję intuicyjne przekazy kierowane tylko dla tej osoby. Są to wyłącznie takie informacje, które są potrzebne tej wyjątkowej istocie na ten moment. Zawsze zadziwia mnie ten proces. Uczy mnie to zaufania do siebie, do swojego flow, które się uaktywnia w kontakcie z drugą osobą. Z kolei klient wypowiadając słowa, pozwala usłyszeć SIEBIE, co nierzadko samo w sobie przynosi gruntowną zmianę perspektywy.

Jestem osobą, która bardzo angażuje się w proces Twojej transformacji, ale Ty jesteś aktywnym partnerem/ partnerką. To Ty podejmujesz działania służące Twojej przemianie.Każdy proces z klientem jest mocno zindywidualizowany, aby wesprzeć Ciebie, jako wyjątkową, unikatową istotę.
 

Moja oferta:

Horoskop urodzeniowy:Poznając swój horoskop urodzeniowy:– odkryjesz swoje talenty i mocne strony– zidentyfikujesz wady i tematy do przepracowania– zlokalizujesz potrzeby i pragnienia,– namierzysz blokady i rany do uzdrowienia,– poznasz klucz do twojego osobistego poczucia szczęścia– zrozumiesz jakich ludzi do siebie przyciągasz– zintegrujesz pierwiastek męski i żeński– zaproponuję Ci kierunki rozwoju.

Sesja 1:1 – 600 zł
 

Horoskop urodzeniowy dziecka:– pozwala zrozumieć osobowość i temperament Twojego dziecka,– wskazuje w jaki sposób komunikować się z dzieckiem,– pozwala zrozumieć potrzeby rozwojowe,– wskazuje talenty i potencjalne trudności.

Sesja 1:1 – 600 zł
 

Horoskop partnerski:– pozwala lepiej zrozumieć partnera– pokazuje jaka jest dynamika tej relacji– wskazuje na podobieństwa oraz różnice, jak się porozumieć w związku, w jaki sposób pracować nad wyzwaniami w związku

Horoskop partnerski jest polecany dla każdego rodzaju związków: małżeństwa, partnerstwa, przyjaźni, współpracowników, relacji rodzic – dziecko, uczeń – nauczyciel i innych.
Sesja 1:1 – 600 zł

Pakiet partnerski: 2 horoskopy urodzeniowe + partnerski
Sesja – 1700 zł

 

Jedno pytanie do Twojego horoskopu:Ta oferta jest dla Ciebie, jeżeli znasz już swój horoskop, lub jeśli nie masz potrzeby by poznać go w całości, a interesuje Cię pogłębienie tylko jednego zagadnienia dotyczącego wybranego obszaru Twojego życia np. kariera, pieniądze, związki, rodzina.Sesja 1:1 – 300 zł

 

Informacje techniczne:

Przed sesją potrzebuję danych dotyczących daty, godziny i miejsca Twojego urodzenia (i/lub dziecka/ partnera). Proszę Cie również o napisanie kilku zdań o sobie (o dziecku/partnerze) oraz głównych pytań czy problemów z którymi przychodzisz.

Sesja Trwa około 2 godziny. W przypadku „Jednego pytania..”, 1 godzinę.Spotkanie odbywa się na platformie Zoom i na życzenie może być nagrywane.Po sesji otrzymujesz ode mnie nagranie oraz interpretację horoskopu w pdf.

Jeśli potrzebujesz, zapytaj o płatność w 2 ratach.

kontakt@magdalenagil.pl

www.magdalenagil.pl

FB: https://www.facebook.com/magdalenagilastroterapia

IG: https://www.instagram.com/magdalena_gil_astroterapia/

 

22 czerwca 2022