27 czerwca 2022

 

MEDIUM COELI

 

   

W horoskopie Medium Coeli oznacza Twoje powołanie i styl kariery zawodowej. Ten punkt pokazuje, jak możesz rozwinąć swoją karierę i jak osiągnąć ambitne cele. W ten sposób możesz nadać swojej karierze rozpędu i znaleźć satysfakcjonującą i wzbogacającą pracę. Choć to nie jedyny element horoskopu wskazujący na odpowiedni zawód i rodzaj kariery.

MC to także sposób, w jaki prezentujemy się publicznie - to, co pokazujemy światu oraz jaki status społeczny w tymże świecie chcemy zajmować. MC odzwierciedla zatem naszą karierę i naszą osobowość publiczną.

 

Medium Coeli w Baranie (Władca Mars)

Celem jest samostanowienie. Sprzyja podejmowaniu ryzyka. Społecznie dąży się do statusu pioniera i inicjatora; pokazuje się jako ktoś, kto podbija nowe terytoria. Dąży do przywództwa, pionierski duch, odważne podejście do kariery, wyzwania, samodzielność, gotowość do konfliktów, gotowość do podejmowania ryzyka, spontaniczność.

 

Medium Coeli w Byku (Władca Wenus)

Celem jest wytrwałość, stabilność i pewność siebie. Publicznie postrzegany jest jako strażnik, który jest zaangażowany w zachowanie istniejących wartości. Wielkie pragnienie bezpieczeństwa, sztuka zarabiania pieniędzy, wygoda i przyjemność, niezawodność,

luksus.

 

Medium Coeli w Bliźniętach (Władca Merkury)

Celem jest odkrycie różnorodności. Warto angażować się w liczne procesy komunikacyjne i transportowe. Potrzeba różnorodności, pragnienie bycia postrzeganym jako osoba mądra i dobrze poinformowana, dobre umiejętności komunikacji, zainteresowanie wieloma rzeczami.

 

Medium Coeli w Raku (Władca Księżyc)

Celem jest zintensyfikowanie głębi uczuć i odnalezienie w sobie poczucia bezpieczeństwa. Sprzyja również pracy z dziećmi lub osobami z problemami psychicznymi.

Społeczeństwo nazywa osoby z MC w Raku jako typ matczyny. Chęć pomocy, chęć pracy sercem i duszą, tworzenie domowej atmosfery. Celom zawodowym i życiowym często towarzyszą zmiany kierunku spowodowane emocjami.

 

 

Medium Coeli w Lwie (Władca Słońce)

Celem jest suwerenność. Pomocne jest bycie w centrum uwagi i/lub pełnienie roli lidera. Potrzeba władzy, sławy i uznania społecznego, wielkoduszność, pewność siebie, wiara w siebie, charyzmatyczna osobowość.

 

Medium Coeli w Pannie (Władca Merkury)

Celem jest dbałość o szczegóły i doprowadzenie do perfekcji. Wnikliwe badanie i analiza procesów. Umiejętności analityczne, pracowitość, elastyczność, dążenie do perfekcji, wyjątkowa samokrytyczność.

 

Medium Coeli w Wadze (władca Wenus)

Celem jest harmonia. Wymaga to przyjęcie różnych perspektyw, aby w zrównoważony sposób docenić każdą stronę medalu. Środowisko nazywa tę umiejętność dyplomacją.

Pragnienie prestiżu publicznego, cenienie edukacji i kultury, chęć wniesienia w życie piękna, aspiracje artystyczne, unikanie konfliktów.

 

Medium Coeli w Skorpionie (władca Pluton)

Celem jest rozwój zdolności wywierania wpływu. Zajmowanie się wszystkim w tle. Publicznie pojawia się zatem jako specjalista np. od psychologii, manipulacji lub rzeczy niejawnych.

Poszukuje pozycji władzy, autorytetu, dumy, widzi życie jako ciągłą walkę, wybitne czarno-białe myślenie, rozwój przez transformację.

 

Medium Coeli w Strzelcu (władca Jowisz)

Celem jest sprawiedliwość etyczna i moralna. Cała edukacja wspiera tę ścieżkę. Rola społeczna, którą się przyjmuje jest podobna do roli poszukiwacza sensu lub podróżnika. Poszukiwanie duchowych i fizycznych podróży, wzniosłych ideałów. Dobry nauczyciel, nie zrażanie się niepowodzeniami, zajmowanie się filozoficznymi problemami życiowymi.

 

Medium Coeli w Koziorożcu (władca Saturn)

Celem jest przejęcie znaczącej odpowiedzialności. Sumienne działania zarządcze i zdobywanie tytułów są znaczące. W ten sposób zdobywa reputację autorytetu w społeczeństwie. Postawa konserwatywna, lubi szukać i przyjmować odpowiedzialność, materialistyczna i pragmatyczna postawa, duża wytrzymałość, skłonność do wygórowanych dążeń.

 

Medium Coeli w Wodniku (władca Uran)

Celem jest niezależność. Uwolnienie się od struktur społecznych jest tego bezpośrednią częścią. Wybieranie własnej drogi. Publicznie postrzegany jako indywidualista lub wizjoner. Chęć do eksperymentowania, skłonność do niezwykłości, pragnie oddania pracy na służbę całej ludzkości, tęsknota za wyjątkowością, odrzucenie hierarchii.

 

Medium Coeli w Rybach (władca Neptun)

Celem jest oddanie, pomaganie. Pomocne jest pracowanie z marginalizowanymi grupami w społeczeństwie, ale także z używanie własnych umiejętności medialnych. Środowisko dostrzega potencjał prawdziwej miłości i pomocy. Skłonność do zatracenia się w sprawach zawodowych, kierowanie się intuicją i zdolnościami pozazmysłowymi, zadania artystyczne czy pomocowe wybierane są z przyjemnością.

 

Medium coeli w znakach

jakowniebie.pl 2024

Media Społecznościowe