19 czerwca 2020
Bliźnięta

RETROGRADACJA MERKUREGO w znaku Raka od 18.06 do 12.07 (od 14 st. 45 min. do 05 st. 29 min.)

Od wczoraj czytam wiadomości lub teksty o tym, że Merkury znów jest w tej strasznej RETROGRADACJI!!! I nagle wszystkie komputery mają się psuć, paczki gubić, dodatkowo wszyscy mają mieć ochotę nas oszukać. Tak jakby do tego był Merkury potrzebny 😛 .

❓Zatem czym jest ta osławiona retrogradacja? Przeanalizujmy to razem. 🪐Merkury - planeta komunikacji, handlu, podróży, transportu. Patron kurierów, kierowców, dyspozytorów, oszustow i zlodziei.

♋️Przebywa w znaku Raka czyli emocje, rodzina, tradycja, strachliwość, malkontenctwo matczyna i ojcowska rana oraz wewnętrzne dziecko.

🛵Porusza się ruchem retrogradacyjnym czyli pozornie wstecznym, zatem kierującym energię planety do naszego wnętrza. ( Gdy porusza się normalnie energia działa z wnętrza na zewnątrz). ❓Jak zatem można interpretować połączenie tych 3 czynników? Merkury + Rak + Retrogradacja ? 💜Wszystko zależy od indywidualnego horoskopu, ale tak ogólnie to droga do wnętrza w poszukiwaniu zrozumienia swoich emocji i w celu zaopiekowania się swoim wewnętrznym dzieckiem .

Należy uważać na zbytnie marzycielstwo i strachliwość, zbytnie zakopywanie się w sobie, większe skłonności do ukrywania swoich uczuć, budowania twardego pancerza oraz pasywnej agresji . W końcu Rak uwielbia bieg wsteczny, zwłaszcza po uszczypnięciu. Kropla drąży skałę. TO TEN MOMENT. . 

10 spokojnych wdechów i czytaj dalej. Zapraszam!

Zgodnie z moim mottem : ,,Dywinacja w służbie człowiekowi “ podam Wam kilka rad jak wykorzystać energię Merkurego w ruchu wstecznym , gdyż naprawdę nie ma się czego bać!

😁 Analizowac (siebie, innych, sytuacje, uczucia itp. )

😁 Poprawiać teksty (artykuły, prace magisterskie itp.)

😁Przemyśl ponownie pewne sprawy (jeśli pojawia się dawna miłość lub stary problem)

😁Przyjrzyj się przeszłości, przeanalizuj ja i wyciagnij wnoski

😁Zajmij się tym, co było wiecznie odkładane na kiedy indziej. Teraz jest ten czas

😁Odpowiedz na zaległe maile lub listy (tak, rachunki też się liczą)

😁Sprawdzaj fakty i źródła

😁Miej przy sobie coś do czytania, Merkury lubi robić opóźnienia

😁Dobrze zaplanuj, organizuj, mej plan A, B, C i D

😁 Napraw to, co od dawna leży popsute.

Wspieram Was bardzo mocno w tym czasie 😘. Mam nadzieję,że wykorzystacie ten czas jak najlepiej. Szczególnie jeśli chodzi o analizę uczuć. Zwłaszcza tych trudnych i wypartych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czym z punktu astronomiczno - astrologicznego jest retrogradacja czyli ruch pozornie wsteczny, to zapraszam do mojej grupy, dywinacja w służbie człowiekowi. 

 ♋️Czy stało się to dla Ciebie jaśniejsze ? Nie boisz się już Merkurego w retro ? Jeśli czekasz na właściwy moment i nie chcesz podjac dzialania, bo Merkury jest na wstecznym, to zdradzę Ci w sekrecie, że prawie zawsze jest jakaś planeta, planetoida czy coś w retro, wiec DZIALAJ. Nie tłumacz swoich marnych życiowych wyborów planetami, bo to słabe. Planety to pomoc i dodatkowa podpowiedź, a nie winowajcy Twoich niepowodzeń. W tym roku retrogradacja Merkurego miała już miejsce w znakach Ryb i Wodnika od 17.02 do 10.03 (od 12 st. 53 min. Ryb do 28 st 12 min. Wodnika) . I jeszcze nastąpi w znakach Skorpiona i Wagi od 14.10 do 3.11 (od 11 st. 40 min. Skorpiona do 25 st. 53 min. Wagi).

 

Pięknego dnia i udanego weekendu!

Karolina

 

 

 

RETROGRADACJA MERKUREGO
W RAKU 

jakowniebie.pl 2024

Media Społecznościowe