23 grudnia 2022
Podstawy astrologii

Co dla Barana? Byka? Czy innego Koziorożca? 

 

Takie pytania pojawiają się regularnie w moich Q&A. 

Już śpieszę z odpowiedzią: NIC. 

Niestety ,,przysłowiowy” znak zodiaku to jedynie pozycja Słońca, która niewiele mówi o Tobie, a już na pewno mało mówi o tym, jak wpłynie na Ciebie pełnia czy nów. 

Bo zapewne spotkałaś masę osób spod danego znaku, którzy wcale nie odpowiadali temu, co o nich w necie pisano? Prawda? 

 

Dzieje się tak, dlatego, że ludzki charakter jest na tyle złożony, że nie opisze go jedna zmienna. Zatem, poza pozycją Słońca, warto znać/poznać położenie innych elementów horoskopu. 

Reasumując na każdego Byka, Barana czy Skorpiona pełnia, czy nów wpływają inaczej, bo każdy jest inny i ma swój indywidualny horoskop. Dwa Byki urodzone tego samego dnia będą przechodzić nów czy pełnie inaczej. 

Zatem, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to… 

Tu zostawiam link do tego, jak dokonać podstawowej interpretacji horoskopu samodzielnie.

 

Jak zinterpretować horoskop KLIK

 

 

Jak wpływa na Ciebie nów i pełnia?

Często artykuły o pełni i nowiu zawierają godziny kumulacji pełni i nowiu. Dzięki temu samodzielnie możesz wykreślić horoskop nadchodzącej pełni lub nowiu, co jest niezbędne do dalszej interpretacji. Jeżeli chcesz znać godzinę kumulacji wcześniej zajrzyj na stronę --> KLIK

W poniższym filmie znajdziesz instrukcję jak odnieść nów lub pełnie do swojego horoskopu (wersja na piechotę).

 

*Mały przewodnik do filmu : do 14:00 minuty ogólne omówienie horoskopu. Od 14:00 minuty: jak odnosić pełnię do swojego horoskopu.

 

 

Zrób notatki ze swojej interpretacji i obserwuj siebie w trakcie dnia. Po dwóch dniach zweryfikuj sobie to co zanotowałaś/łeś. Czy Twoje prognozy były trafne? Jeżeli nie były, ponownie zobacz na horoskop i zastanów się, które dziedziny życia były u Ciebie zaznaczone.

Pamiętaj, aby sprawdzić w którym domu/ domach masz nów lub pełnie. 

Tu mała ściągawka.

 

* śmierć w VIII domu nie interpretujemy jako zakończenie życia,tylko jako transformacje (przemianę). A XII mówi również o duchowości i izolacji. Więcej informacji o domach znajdziesz w zakładce ,,Astro podstawy" 

 

 

Czy potrafisz wywnioskować dlaczego tak było?

Pamiętaj, że astrologia jest żywa i nic nie zastąpi samodzielnej praktyki z horoskopem. Dlatego warto częściej i uważniej spojrzeć na siebie. Zapewniam Cię, że dzięki temu Twoje interpretacje będą coraz lepsze. 

 

PS: Przypominam, że Księżyc zmienia znak co trzy dni, więc jest najprostszy do obserwacji. W związku z powyższym możesz prześledzić jak Księżyc będzie na Ciebie wpływał poza pełnią i nowiem (polecam notatki, uważność na siebiei obserwacje nieba). 

 

 

Inne teksty, które mogą Cię zainteresować: https://jakowniebie.pl/dlaczego-nie-pasuje-do-opisu-mojego-znaku-zodiaku
 

Co dla Barana? Byka? Czy innego Koziorożca?

jakowniebie.pl 2024

Media Społecznościowe